Aktualnie znajdujesz się na:  OfertaDla budownictwaRynny i Podsufitka

Rynny i Podsufitka

 •  

  Rynny Galeco PVC

  System Galeco PVC wykonany jest z polichlorku winylu. Wysoka jakość użytego tworzywa, wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, rozciąganie, zginanie i 100% odporności na korozję wpływa na długoletnią funkcjonalność systemu.

   

  Rynny Galeco Stal

  Galeco STAL to system wykonany z najlepszej jakości stali powlekanej. Zabezpieczony jest czterema warstwami ochronnymi: cynkiem, warstwą pasywacyjną, podkładem oraz powłoką organiczną.

   

  Rynny Galeco Stal2

  Galeco STAL2 to system rynnowy zaprojektowany z myślą o nowoczesnych i estetycznych rozwiązaniach idealnie komponujących sie z bryłą budynku. Kwadratowy profil rynny i rury spustowej zapewnia dodatkowo większą wydajność systemu.

    

  Rynny Galeco Luxocynk

  to produkt oparty na rozwiązaniach systemu stalowego, wyprodukowany z najwyższej jakości stali ocynkowanej powleczonej organiczną warstwą zabezpieczającą oraz chromem; tworzą stałą, solidną i zwartą powłokę, która chroni stal przed korozją.

   

  Rynny Galeco System BEZOKAPOWY

  Innowacyjny system rynnowy zaprojektowany z myślą o nieszablonowych bryłach domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych i małych obiektów przemysłowych pozbawionych klasycznych okapów.

   

  Podsufitka Galeco

  Dekoracyjna podsufitka typu siding przeznaczona jest do zabudowy okapu dachu na zewnątrz budynku. Jej zastosowanie pozwala w szybki i prosty sposób poprawić estetykę budynku.