Aktualnie znajdujesz się na:  Aktualności

Aktualności

 •  

  Ekran MPFort 2F

  Ekram MPFort 2F to podwójna, wysokoparoprzepuszczalna membrana dachowa produkowana wg nowatorskiej metody wytwarzania - ma dodatkowe, nowe cechy uzyskane dzięki połączeniu dwóch filmów. W środku każdej tradycyjnie produkowanej membrany wstępnego krycia jest film, który zatrzymuje wodę przedsotającą się z zewnątrz, a przepuszcza parę wodną z wnętrza domu.

  W Ekranie MPFort 2F są dwa takie filmy połączone specjalną włókniną o pionowych włóknach, które tworzą dodatkową mikroprzestrzeń rozdzielającą. Ta przestrzeń powoduje tłumienie wysokich dźwięków, a zatem zwiększa komfort akustyczny wewnątrz domu.


  Więcej informacji w zakładce: Dla budownictwa -> Membrany dachowe

 •                                                                                                                         

  g____wna.png


  Zastosowanie:

  Przeznaczona do wykonania izolacji poziomej fundamentów. Chroni ściany budynków oraz mury przed wilgocią kapilarną, czyli uniemożliwia przedostanie się wilgoci pochodzącej z gruntów. Folia Confol Gamma dzięki zwiększonej grubości idealnie sprawdza się na terenach o trudnych warunkach hydrologicznych.

  Materiał:

  Polietylen niskiej gęstości. Kolor kremowy, grafitowy, czarny. Obustronne wytłoczenia w kształcie rombów.

  Właściwości:

  Kilkukrotnie większa elastyczność oraz niższa masa od izolacji poziomych fundamentów, które są podobnej grubości (wykonane z PVC) zdecydowanie ułatwia montaż. Dodatkowo wykorzystanie do produkcji Confol Gammy polietylenu zamiast PVC sprawia, że izolacja posiada lepsze parametry w zakresie wodoszczelności, paroprzepuszczalności oraz zginania w niskiej temperaturze. Jasny kolor plastomeru znacząco ogranicza wpływ niekorzystnego działania promieniowania UV. 

  Montaż:

  Izolację poziomą fundamentów należy układać na całej szerokości ławy fundamentowej przynajmniej na 20cm zakładki. Dobrze wyłożona folia do izolacji poziomej nie wymaga dodatkowego klejenia czy zgrzewania na łączeniach, ponieważ nacisk ściany jest wystarczający dla zapewnienia właściwej izolacji na skutek wulkanizacji folii. Izolacja Confol Gamma musi być połączona w sposób szczelny z hydroizolacją Conbud.                   confol_gamma.pngtabela.png

 •                         

                        NOWOŚĆ w naszej ofercie:

                   WKRĘTY KONSTRUKCYJNE

   

                               KONSTRUKCYJNEE.png

   

 • katalog_2_.jpg