Aktualnie znajdujesz się na:  O nas

O nas

  • ART-FOL S.C - działa nieprzerwanie od roku 2002 jako firma handlowa. W ciągu tych lat zdobyliśmy niezbędną do rozwoju wiedzę. Jesteśmy rzetelną firmą, której zaufało już wiele renomowanych przedsiębiorstw z zakresu branży budowlanej i ogrodniczej.

    Celem, którym kierujemy się w pracy, jest tworzenie relacji partnerskich z naszymi klientami. Jesteśmy otwarci na długotrwałą współpracę, którą najbardziej cenimy. Zajmujemy się kompleksową dystrybucją towaru. Zapewniamy doradztwo dotyczące potrzebnego asortymentu oraz sposobu jego wykorzystania. Zasoby transportowe to bogata oferta samochodów dostawczych, które mogą dostarczać zróżnicowane objętościowo partie zamówionych towarów zgodnie z życzeniem Klienta.

    Dla zaspokojenia Państwa wymagań współpracujemy z najlepszymi producentmi takimi jak : MARMA Polskie Folie ( jeden z największych przetwórców tworzyw sztucznych w Europie) czy FAKRO Sp. z o.o (zajmuje pozycję wicelidera na światowym rynku okien dachowych.)

    Umiejscowienie w mieście wojewódzkim jakim jest Lublin czyni logistykę naszej firmy sprawną i elastyczną. Stawiamy na ciągły rozwój, staramy się na bieżąco aktualizować ofertę co do trendów jak i jakości proponowanych produktów na rynku.

    Dopasowujemy rozwiązania dokładnie do państwa potrzeb!