O nas

Działamy od ponad 18 lat – doświadczenie oraz wiedza, które zdobyliśmy przez ten czas, pozwoliły nam na dynamiczny rozwój, a także utwierdziły nas w przekonaniu, że w każdym prowadzonym biznesie najważniejszy jest klient oraz realizacja jego potrzeb. Jesteśmy rzetelną firmą, której zaufało już wiele renomowanych przedsiębiorstw z branży budowlanej oraz ogrodniczej.

Naszym nadrzędnym celem jest kompleksowa dystrybucja towarów oraz tworzenie partnerskich relacji z naszymi klientami. Zapewniamy fachowe doradztwo dotyczące asortymentu oraz sposobu jego wykorzystania.

Dla zaspokojenia Państwa wymagań współpracujemy z najlepszymi polskimi producentami; takimi jak MARMA Polskie Folie (jeden z największych przetwórców tworzyw sztucznych w Europie) czy FAKRO Sp. z o. o. (wicelider na światowym rynku okien dachowych).

Siedziba naszej firmy znajduje się tuż pod Lublinem – miastem wojewódzkim, dzięki czemu nasza logistyka jest sprawna i elastyczna. Posiadamy własną, zróżnicowaną flotę samochodową, co pozwala nam na dostawy różnych gabarytowo partii towarów.

Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego na bieżąco aktualizujemy ofertę w oparciu o najnowsze trendy w budownictwie oraz ogrodnictwie. Jakość proponowanych przez nas produktów jest zawsze na wysokim poziomie. Do wszystkich naszych klientów podchodzimy w sposób partnerski, licząc na długoterminową, owocną współpracę. 

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi folie budowlane, folie dachowe, folie fundamentowe, folie paroizolacyjne, akcesoria dachowe oraz wiele innych.

Dopasowujemy rozwiązania dokładnie do Twoich potrzeb.