Jakie folie dachowe mamy w ofercie?

Rynek budowlany oferuje wiele różnych folii dachowych, w zależności od rodzaju dachu oraz budżetu dostępne mamy wiele opcji. W naszym sklepie oferujemy Państwu folie dachowe marki Lenko. Jest to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, dzięki dopasowaniu swojej oferty do różnego rodzaju klientów oferują folie dachowe o różnych parametrach. Ich zadaniem są przede wszystkim izolacja od wilgoci i wiatru. Dzięki niej warstwa ocieplenia może spełniać w stu procentach swoją rolę, a do tego potrzebuje być całkowicie sucha.

folie dachowe

Czym różnią się od siebie folie dachowe Lenko?

Po pierwsze Lenko Classic. Jest to folia o gramaturze 90g. Używa się jej w wielospadzistych konstrukcjach dachowych, jako zabezpieczenie izolacji. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom folia ta umożliwia odparowywanie pary wodnej. Stanowi ona też świetna izolację od kurzu, pyłu, wiatru i wody z zewnątrz.

Po drugie Lenko 110 oraz 140. Są to folie różniące się od Classic przede wszystkim gramaturą. Jest to odpowiednio 110g oraz 140g. Zapewniają one jeszcze lepszą ochronę i mają podwyższoną wytrzymałość.

Po trzecie Lenko Silver. Są to folie dachowe szczególnie wytrzymałe. Dzięki swym właściwościom paroprzepuszczalnym świetne sprawdzają się w dachach spadzistych.

Serdecznie zachęcamy do zakupu produktów Lenko w naszym sklepie. Producent ten odznacza się dbałością o jakość swoich produktów, które podbijają rynek w Polsce. Produkty Lenko są jednymi z częściej wybieranych przez wykonawców budowlanych, dlatego zachęcamy do zwrócenia na nie swojej uwagi.

Po więcej szczegółów zapraszamy do naszego sklepu.

Wyłazy dachowe: Rozwiązanie dla dostępu i wentylacji

Wyłazy dachowe: Rozwiązanie dla dostępu i wentylacji

Wyłazy dachowe to niezwykle przydatne elementy w dziedzinie budownictwa, które służą jako punkty dostępowe na dachy budynków. Stanowią one nie tylko środek dostępu do dachu, ale także pełnią funkcje wentylacyjne i umożliwiają dostęp do instalacji znajdujących się pod...