Jakie folie dachowe mamy w ofercie?

Rynek budowlany oferuje wiele różnych folii dachowych, w zależności od rodzaju dachu oraz budżetu dostępne mamy wiele opcji. W naszym sklepie oferujemy Państwu folie dachowe marki Lenko. Jest to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, dzięki dopasowaniu swojej oferty do różnego rodzaju klientów oferują folie dachowe o różnych parametrach. Ich zadaniem są przede wszystkim izolacja od wilgoci i wiatru. Dzięki niej warstwa ocieplenia może spełniać w stu procentach swoją rolę, a do tego potrzebuje być całkowicie sucha.

folie dachowe

Czym różnią się od siebie folie dachowe Lenko?

Po pierwsze Lenko Classic. Jest to folia o gramaturze 90g. Używa się jej w wielospadzistych konstrukcjach dachowych, jako zabezpieczenie izolacji. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom folia ta umożliwia odparowywanie pary wodnej. Stanowi ona też świetna izolację od kurzu, pyłu, wiatru i wody z zewnątrz.

Po drugie Lenko 110 oraz 140. Są to folie różniące się od Classic przede wszystkim gramaturą. Jest to odpowiednio 110g oraz 140g. Zapewniają one jeszcze lepszą ochronę i mają podwyższoną wytrzymałość.

Po trzecie Lenko Silver. Są to folie dachowe szczególnie wytrzymałe. Dzięki swym właściwościom paroprzepuszczalnym świetne sprawdzają się w dachach spadzistych.

Serdecznie zachęcamy do zakupu produktów Lenko w naszym sklepie. Producent ten odznacza się dbałością o jakość swoich produktów, które podbijają rynek w Polsce. Produkty Lenko są jednymi z częściej wybieranych przez wykonawców budowlanych, dlatego zachęcamy do zwrócenia na nie swojej uwagi.

Po więcej szczegółów zapraszamy do naszego sklepu.

Wyłazy dachowe: Rozwiązanie dla dostępu i wentylacji

Wyłazy dachowe: Rozwiązanie dla dostępu i wentylacji

Wyłazy dachowe to niezwykle przydatne elementy w dziedzinie budownictwa, które służą jako punkty dostępowe na dachy budynków. Stanowią one nie tylko środek dostępu do dachu, ale także pełnią funkcje wentylacyjne i umożliwiają dostęp do instalacji znajdujących się pod...

Akcesoria dachowe w naszej ofercie cz. 2

Akcesoria dachowe w naszej ofercie cz. 2

Kontynuujemy prezentację akcesoriów dachowych dostępnych w naszej ofercie. Jak wiemy z poprzedniego wpisu pod ogólnym terminem akcesoria dachowe kryje się wiele różnych rzeczy. Budowa dachy dzieli się na kilka etapów takich jak np. budowa konstrukcji czy układanie...

Wstęp do własnego ogrodu warzywnego

Wstęp do własnego ogrodu warzywnego

Jedną z form rekreacji, która angażuje najmocniej, wymaga sporego wysiłku fizycznego oraz dobrego planowania jest prowadzenie własnego ogródka przydomowego. W tym wpisie podpowiemy co jest potrzebne, aby prowadzić taki ogródek, jakie rośliny można w nim uprawiać, po...