Jakie akcesoria dachowe mamy w oferice?

Akcesoria dachowe – pod tym zwrotem kryje się wiele różnych elementów, które mamy w swojej ofercie. Są one bardzo zróżnicowane pod względem swojego przeznaczenia, parametrów oraz przydatności. Dlatego chcielibyśmy przybliżyć kilka rzeczy z kategorii akcesoria dachowe, aby łatwiej było wybrać najlepszą opcję dla siebie.

Dach jako pokrycie naszego domu jest jednym z jego najistotniejszych elementów. Zabezpiecza nas przed wiatrem, deszczem i innymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dlatego ważne są najlepsze folie dachowe oraz okna dachowe, a także, aby akcesoria dachowe użyte przy jego budowie były jak najlepsze oraz sprawdzone. Takie też są elementy naszej oferty. Poniżej znajdziecie kilka z nich, które wybraliśmy na dziś.

Taśmy kalenicowe Dachtop. Używa się ich, aby zabezpieczyć kalenice. Dzięki nim przestrzeń pod kalenicą ma odpowienią wentylację oraz jest właściwie uszczelniona. Taśmy kalenicowe Dachtop posiadamy w opcjach 30, 23, 23 GEO, AL.
Wsporniki łaty kalenicowej, jest to gwóźdź stalowy ocynkowany i służy jako element mocujący. Posiadamy w ofercie rozmiary od 180 do 310 mm.
Taśma kominowa ołowiana lub aluminiowa. Są to taśmy uszczelniające pokryte jednostronnie warstwą samoprzylepną.

Dbamy o to, aby nasze akcesoria dachowe były sprawdzone i wytrzymałe. Oferujemy produkty jedynie najlepszych producentów, znanych i cenionych marek. Dlatego nasi klienci mogą mieć pewność, że kupując u nas akcesoria dachowe wybierają to co najlepsze. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami oraz śledzenia naszej strony, gdzie wkrótce pojawia się kolejne wpisy.

akcesoria dachowe

 

Wstęp do własnego ogrodu warzywnego

Wstęp do własnego ogrodu warzywnego

Jedną z form rekreacji, która angażuje najmocniej, wymaga sporego wysiłku fizycznego oraz dobrego planowania jest prowadzenie własnego ogródka przydomowego. W tym wpisie podpowiemy co jest potrzebne, aby prowadzić taki ogródek, jakie rośliny można w nim uprawiać, po...

Jakie folie dachowe mamy w ofercie?

Jakie folie dachowe mamy w ofercie?

Jakie folie dachowe mamy w ofercie? Rynek budowlany oferuje wiele różnych folii dachowych, w zależności od rodzaju dachu oraz budżetu dostępne mamy wiele opcji. W naszym sklepie oferujemy Państwu folie dachowe marki Lenko. Jest to firma o ugruntowanej pozycji na...

Folie ogrodnicze – do czego służą, jakie wybrać?

Folie ogrodnicze – do czego służą, jakie wybrać?

Tunele foliowe - do czego się przydają? Jednym z bardziej efektywnych sposobów uprawiania warzyw w ogrodzie jest sadzenie ich w tak zwanych tunelach foliowych lub po prostu foliakach. Są to konstrukcje z drewna lub metalu do pokrycia, których wykorzystuje się...