Jakie akcesoria dachowe mamy w oferice?

Akcesoria dachowe – pod tym zwrotem kryje się wiele różnych elementów, które mamy w swojej ofercie. Są one bardzo zróżnicowane pod względem swojego przeznaczenia, parametrów oraz przydatności. Dlatego chcielibyśmy przybliżyć kilka rzeczy z kategorii akcesoria dachowe, aby łatwiej było wybrać najlepszą opcję dla siebie.

Dach jako pokrycie naszego domu jest jednym z jego najistotniejszych elementów. Zabezpiecza nas przed wiatrem, deszczem i innymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dlatego ważne są najlepsze folie dachowe oraz okna dachowe, a także, aby akcesoria dachowe użyte przy jego budowie były jak najlepsze oraz sprawdzone. Takie też są elementy naszej oferty. Poniżej znajdziecie kilka z nich, które wybraliśmy na dziś.

Taśmy kalenicowe Dachtop. Używa się ich, aby zabezpieczyć kalenice. Dzięki nim przestrzeń pod kalenicą ma odpowienią wentylację oraz jest właściwie uszczelniona. Taśmy kalenicowe Dachtop posiadamy w opcjach 30, 23, 23 GEO, AL.
Wsporniki łaty kalenicowej, jest to gwóźdź stalowy ocynkowany i służy jako element mocujący. Posiadamy w ofercie rozmiary od 180 do 310 mm.
Taśma kominowa ołowiana lub aluminiowa. Są to taśmy uszczelniające pokryte jednostronnie warstwą samoprzylepną.

Dbamy o to, aby nasze akcesoria dachowe były sprawdzone i wytrzymałe. Oferujemy produkty jedynie najlepszych producentów, znanych i cenionych marek. Dlatego nasi klienci mogą mieć pewność, że kupując u nas akcesoria dachowe wybierają to co najlepsze. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami oraz śledzenia naszej strony, gdzie wkrótce pojawia się kolejne wpisy.

akcesoria dachowe

 

Wyłazy dachowe: Rozwiązanie dla dostępu i wentylacji

Wyłazy dachowe: Rozwiązanie dla dostępu i wentylacji

Wyłazy dachowe to niezwykle przydatne elementy w dziedzinie budownictwa, które służą jako punkty dostępowe na dachy budynków. Stanowią one nie tylko środek dostępu do dachu, ale także pełnią funkcje wentylacyjne i umożliwiają dostęp do instalacji znajdujących się pod...

Akcesoria dachowe w naszej ofercie cz. 2

Akcesoria dachowe w naszej ofercie cz. 2

Kontynuujemy prezentację akcesoriów dachowych dostępnych w naszej ofercie. Jak wiemy z poprzedniego wpisu pod ogólnym terminem akcesoria dachowe kryje się wiele różnych rzeczy. Budowa dachy dzieli się na kilka etapów takich jak np. budowa konstrukcji czy układanie...

Wstęp do własnego ogrodu warzywnego

Wstęp do własnego ogrodu warzywnego

Jedną z form rekreacji, która angażuje najmocniej, wymaga sporego wysiłku fizycznego oraz dobrego planowania jest prowadzenie własnego ogródka przydomowego. W tym wpisie podpowiemy co jest potrzebne, aby prowadzić taki ogródek, jakie rośliny można w nim uprawiać, po...